forfýe

plage

Denné hiten forfýer mi!

Infinitiv
forfýe
Presens eintal
forfýer
Presens fleirtal
forfýe
Preteritum eintal
forfýgde
Preteritum fleirtal
forfýgde
Perfektum eintal
forfýgt
Imperativ eintal
forfý!
Imperativ fleirtal
forfýi!
Registrerings­grunn
Dialektord / uttrykk
Ordklasse
Verb
Emne
Anna
check Dette uttrykket er godkjent, korrekturlese og utfylt i alle former av Talemålsgruppa

Info for innlogga brukar:
 
Kjelde:
Olav O. Holen
Registrert av:
Sigurd Brokke (21.05.2011)
Korrekturlese av:
Sigurd Brokke (11.10.2017)
Oppdatert av:
Sigurd Brokke (11.10.2017)
Id fra gammalt system:
10135